JAAR jedynym dystrybutorem PLASTIA
JAAR jedynym dystrybutorem PLASTIA

Przypominamy że JAAR od lat jest oficjalnym przedstawicielem największego czeskiego producenta  - PLASTIA.  Korzystne warunki porozumienia pozwalają nam zachowywać rozsądne ceny produktów oraz ich niezawodną dostawę.

Dodatkowe materiały praktyczne dotyczące ćmy bukszpanowej

Jesteśmy w trakcie sezonu, w którym po raz kolejny trwa walka z niszczycielem bukszpanów - ćmą Cydalima perspectalis.

Dzięki pułapkom feromonowym, które oferujemy w naszym sklepie oraz środkom biologicznym, można osiągnąć znaczne sukcesy w tej walce, o czym świadczą listy od naszych Klientów. 

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby bardziej szczegółowo zapoznać się z problematyką walki z ćmą bukszpanową, przygotowaliśmy rozbudowany materiał w tym zakresie. Mogą go Państwo pobrać w postaci pliku (prosze wejść w opis produktu i kliknąć na dole frazę "cydalima instrukcja długa .doc"

ROZSZERZENIE OFERTY DOTYCZĄCEJ BUKSZPANÓW
ROZSZERZENIE OFERTY DOTYCZĄCEJ BUKSZPANÓW

Niezależnie od wciąż polecanej przez nas gamy rozwiązań pozwalających na ochronę bukszpanów przed ćmą Cydalima perspectalis, proponujemy ściółki i nawozy do tych roślin. Dobrostan bukszpanów, wynikający z ich stosowania, przyczynia się do ich należytej odporności na szkodniki i wspomaga walkę z ćmą.

Oferujemy Państwu nawozy TOPBUXUS HEALTH MIX oraz ściółkę TOPBUXUS CARPET. 

Zachęcamy do zakupów. Do końca sierpnia ceny promocyjne!

Skrzynki i donice samonawadniające do kwiatów, kompostowniki, karmniki, ogródki domowe firmy JAAR

Od wielu lat zajmujemy się produkcją i dystrybucją artykułów niezbędnych w każdym ogrodzie. Proponujemy innowacyjne rozwiązania oraz oryginalne przedmioty m.in. kompostowniki urbaliveskrzynki samonawadniające, donice do kwiatów. Oferujemy wysoką jakość i oryginalny design. Mając na uwadze rosnące potrzeby i oczekiwania Klientów, stale poszerzamy naszą ofertę.

Wyposażenie Twojej kuchni – poznaj propozycję firmy JAAR

Zadaniem produktów dostępnych w ofercie naszego sklepu jest ułatwianie wykonywania codziennych obowiązków domowych. Artykuły charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także łatwością w użyciu oraz zgodnością z europejskimi wymogami ochrony środowiska. Chcąc trafić do szerokiego grona odbiorców, prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Zaopatrujemy Klientów m.in. w przyspieszające pracę foremki do pierogów, obieraczki do warzyw oraz owoców, rozetki do ciastek, foremki ule, a także wiele innych gadżetów kuchennych. Życzymy udanych zakupów!

Feromonowe pułapki na owady - bezpieczna alternatywa od JAAR

Proponujemy pułapki na mole, muszki owocówki, karaluchy, ćmę bukszpanową - wszystkie oparte na zasadzie działania feromonu. Przyciąga on owady do pułapki lepowej. To niezawodna i bardzo bezpieczna metoda walki z niechcianymi goścmi. Pułapki nie zawierają w sobie żadnych syntetycznych środków chemicznych o działaniu toksycznym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl