O nas
Firma JAAR została założona w 1997 roku.
Wytwarzamy, kupujemy i sprzedajemy (w wymiarze hurtowym oraz detalicznym) produkty gospodarstwa domowego i ogrodnicze. Od początku nasza działalność skupiona była na współpracy i kooperacji produkcyjnej z firmami czeskimi, niemieckimi, ukraińskimi i litewskimi.
W 2007 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenia i rozszerzając obszar działania. 
Oferujemy pomysłowe,  pożyteczne i nierzadko unikalne – nie do nabycia w innych miejscach – artykuły pomocne w każdej kuchni, każdym domu i  ogrodzie. Wielką wagę przywiązujemy do jakości – wszystkie nasze artykuły produkowane są w Europie, honorując europejskie normy jakościowe, godności pracy i ochrony środowiska. Wysoką jakość łączymy z niewygórowaną ceną, co jest możliwe dzięki pełnej zaufania współpracy z naszymi partnerami.
Nasi długoletni kontrahenci i kooperanci w produkcji to: Reproplast, DK-Plast, Injeton, Propher, Plastia, Vito, Nobilis Tilia.

Życzymy udanych zakupów!   

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email jaar@agede.pl lub telefonicznie pod numerem 618664652 600855554 508981124.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
PPH JAAR

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl